На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Виставка комунальної техніки КрАЗ у Фастові

 18 вересня 2011 року в рамках святкування дня міста Фастова (Київська обл.) була проведена виставка комунальної техніки.

В цій виставці взяли участь ТОВ «КрАЗ Лізинг» спільно з ХК «АвтоКрАЗ». ХК «АвтоКрАЗ» представило на виставці  два комунальні автомобілі: сміттєвоз з маніпулятором на шасі КрАЗ Н23.2. для роздільного збирання сміття та комбіновану дорожню машину (КДМ). ТОВ «КрАЗ Лізинг» презентував свою програму «Лізинг комунальної техніки КрАЗ».

 Розуміючи потребу українських комунальних підприємств в оновленні парку комунальної техніки, ХК «АвтоКрАЗ» спеціально для цього впровадило у серійне виробництво нове сімейство автомобілів КрАЗ в яких, на відміну від традиційних моделей, кабіна розташована над двигуном, що зменшило радіус розвороту, встановлюються двигуни з меншим об’ємом, які відповідають нормам Євро 3 – Євро 5, мають значно меншу витрату пального при значній потужності. Разом з тим автомобілі КрАЗ не втратили свою основну перевагу – велику вантажопідйомність, що дає змогу встановлювати на шасі автомобіля обладнання (в т.ч. комунальне), до 30 % продуктивніше ніж у конкурентів. При цьому затрати на одиницю перевезеного вантажу автомобілями КрАЗ значно нижчі ніж у конкурентів.

 Розуміючи, що для придбання нової комунальної техніки необхідно виділити із місцевого бюджету значні кошти, які необхідні для ще більш невідкладних завдань, ТОВ «КрАЗ Лізинг» пропонує придбати необхідну комунальну техніку (сміттєвози, пилососи, снігоочисну техніку, самоскиди тощо) у лізинг. Ціна на таку техніку формується із вартості шасі та вартості навісного обладнання, яке замовник може вибрати сам. ТОВ «КрАЗ Лізинг» спільно з вітчизняними виробниками організує виробництво, придбає та передасть у платне користування (лізинг) до 60 місяців будь-який спец автомобіль на шасі КрАЗ на вигідних умовах.

Умови фінансових послуг із придбання комунальної техніки від ТОВ «КрАЗ Лізинг»:

№ п/п

Показники

Фінансовий лізинг

Оперативний  лізинг з правом викупу

Фінансовий лізинг

 

Оперативний  лізинг з правом викупу

1

Термін, місяців

36

36

60

60

2

Перший платіж, % вартості (частка вартості)

25, 0

10,0

25,0

 

5,0

3

Місячний платіж, рівними платежами (ануїтет), (приклад: при ціні спецтехніки 750 000,00 грн.)

25 300

27 300

19 200

24 100

4

Дата сплати місячного платежу

До 5 числа щомісячно

5

Середньорічне здороження

Від 10 %

Від 12%

Від 12 %

Від 14 %

6

Реєстрація ТЗ

Лізингодавець

7

Страхування ТЗ (повне КАСКО)

Лізингодавець, входить у щомісячний лізинговий платіж
 Дану виставку відвідали голова міста, його заступники, депутати, представники обласної державної адміністрації та Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства, керівники комунальних підприємств, численні гості міста.

 Керівництво міста високо оцінило експоновані зразки комунальної техніки та виявило зацікавленість у придбанні у фінансовий лізинг трьох комунальних автомобілів:

- сміттєвозом з боковим завантаженням на шасі КрАЗ Н12.0.;

- сміттєзбирачем з гідроманіпулятором та мульліфтовою системою на шасі КрАЗ Н 23.2.;

- комбінованою дорожньою машиною (КДМ) на шасі КрАЗ Н 12.0.

 Керівник місцевого водоканалу зацікавився технічними можливостями та умовами придбання у фінансовий лізинг каналопромивочної  машини на шасі КрАЗ Н12.0.

 Представляли комунальну техніку на виставці від ТОВ «КрАЗ Лізинг» директор ТОВ Чорний В.М. та його перший заступник Луців Ю.М., від Торгового дому ХК «АвтоКрАЗ» - начальник відділу спецтехніки Старостенко І.М.

 Всю необхідну інформацію Ви можете отримати звернувшись до офісу ТОВ «КрАЗ Лізинг» у м. Києві (вул. Лаврська, 27, 01015) за телефоном (факс) (044) 201-03-54, 201-03-58, або на E-mail: lizing@krazindustries.com  , та на веб-сайті: www.krazlizing.com.ua

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.