На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Умови оперативного лiзингу

1. Загальні положення:
Предмет лізингу - вантажні автомобілі та спецтехніка, інші основні засоби.
Лізингодавець - Товариство з обмеженою відповідальністю „КрАЗ Лізинг";
Лізингоодержувач - юридична особа або фізична особа-підприємець, який здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавства України;
Учасником Акції може бути Лізингоодержувач, який надав документальні підтвердження про свій стабільний фінансово-економічний стан, що забезпечує йому вищий середнього кредитний рейтинг, підтвердив джерела сплати майбутніх лізингових платежів та здійснює свою діяльність на території України чи інших країнах СНД.

2. Умови оперативного лізингу:
* перший внесок (авансовий платіж) - від 10 %;
* середньорічне здорожання - від 12 % (залежить від ризиків);
* термін лізингу - 1 - 12 місяців;
* сплата чергових лізингових платежів рівними частинами (ануїтет).

3. Алгоритм та терміни передачі в оперативний лізинг.
Лізингоодержувач вибирає предмет лізингу із списку, що є на веб-сайті Лізингодавця.
Лізингоодержувач заповнює заявку встановленої ТОВ „КрАЗ Лізинг" форми на отримання лізингу виконану на бланку Лізингоодержувача, підписану та завірену печаткою і передає її Лізингодавцю разом з документами Лізингоодержувача зібраними згідно переліку, які підтверджують про його стабільний фінансово-економічний стан, що забезпечує йому вищий середнього кредитний рейтинг, підтвердив джерела сплати майбутніх лізингових платежів.
Лізингодавець, на підставі аналізу, протягом 3-х робочих днів приймає рішення про надання предмету лізингу в оперативний лізинг. У випадку прийняття позитивного рішення готує та підписує договір лізингу.
Після підписання договору лізингу та отримання першого лізингового платежу Лізингодавець протягом 5-ти днів передає Лізингоодержувачу предмет лізингу.
Величина першого лізингового платежу та чергових лізингових платежів залежить від фінансово-економічного стану Лізингоодержувача.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.