На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Умови фінансового лізингу

1. Загальні положення:

Лізингодавець - Товариство з обмеженою відповідальністю „КрАЗ Лізинг";

Лізингоодержувач - юридична особа або фізична особа-підприємець, який здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавства України;

Ціна предмету лізингу - ціна продавця (виробника) на складі.

Учасником Акції може бути Лізингоодержувач, який надав документальні підтвердження про свій стабільний фінансово-економічний стан, що забезпечує йому вищий середнього кредитний рейтинг, підтвердив джерела сплати майбутніх лізингових платежів та здійснює свою діяльність на території України чи інших країнах СНД.

2.Умови фінансового лізингу:

  • перший внесок (авансовий платіж) - від 25 %;
  • середньорічне здорожчання - від 12 % (залежить від ризиків);
  • термін лізингу - 1 - 3 роки ;
  • сплата чергових лізингових платежів рівними частинами (ануїтет) або погашення вартості предмету лізингу - щомісячно рівними частками, а погашення відсотків - щомісячно на залишок непогашеної заборгованості;
  • Лізингодавець проводить реєстрацію, страхування за програмою повне КАСКО, сплату податку з власників транспортних засобів (для транспортних засобів).

3. Алгоритм та терміни передачі предмету лізингу.
Лізингоодержувач самостійно вибирає продавця (виробника) предмету лізингу.
Лізингоодержувач заповнює заявку встановленої ТОВ „КрАЗ Лізинг" форми на отримання лізингу виконану на бланку Лізингоодержувача, підписану та завірену печаткою і передає її Лізингодавцю разом з документами Лізингоодержувача зібраними згідно переліку, які підтверджують про його стабільний фінансово-економічний стан, що забезпечує йому вищий середнього кредитний рейтинг, підтвердив джерела сплати майбутніх лізингових платежів.       Лізингодавець, на підставі аналізу, протягом 10-х робочих днів приймає рішення про надання автомобілів КрАЗ у лізинг. У випадку прийняття позитивного рішення готує та підписує договір лізингу.

Після підписання договору лізингу та отримання першого лізингового платежу Лізингодавець у погоджений (визначений) продавцем (виробником) термін передає Лізингоодержувачу зареєстрований, застрахований ( для ТЗ - за програмою Повне КАСКО), зареєстрований (в разі потреби) зі складу продавця  чи з доставкою Лізингоодержувачу предмет лізингу.

Величина першого лізингового платежу та чергових лізингових платежів залежить від фінансово-економічного стану Лізингоодержувача.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.