На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Шасі КРАЗ Н30.0 Е відкрита дорога в Російську Федерацію

Напередодні Нового 2011 року важкий спеціальний чотиривісний автомобіль-шасі КРАЗ Н30.0Е підвищеній прохідності, оснащений двигуном ЯМЗ-6581.10 потужністю 400 л.с., успішно завершив сертифікаційні випробування, які проходілі на Дмітровськом полігоні НАМИ (РФ). Під час випробувань різні вузли і агрегати шасі КРАЗ піддалися серйозним навантаженням, ретельну перевірку прошлі і гальмівні властивості автомобіля, рівень зовнішнього шуму, рівень викидів шкідливих речовин в атмосферу та інші.

Машина показала себе добре, двигун і системи працювали в штатному режимі. Проведені сертифікаційні випробування важкого шасі підтвердили його відповідність заданим конструкторами параметрам.

Шасі КРАЗ Н30.0Е, вантажопідйомністю 30 тонн, призначене для монтажу різних спецнадбудов з особливо важким і габаритним технологічним устаткуванням для будівельних, комунальних і нафтогазовидобувних підприємств.

КРАЗ Н30.0Е упевнено працює як на дорогах з твердим покриттям, у тому числі з булижника і щебеня, так і на грунтових дорогах в різних природно-кліматичних умовах.

За замовленням споживача може комплектуватися передпусковим підігрівачем двигуна, додатковим отопітелем кабіни, двухдверной кабіною із спальним местомом, антиблокувальною системою гальм, кондиціонером і іншими опціями.

Після проходження сертифікаційних випробувань шасі КРАЗ Н30.0Е відправилося споживачеві - на одне з машинобудівних підприємств у Воронежську область для установки на нього колтюбінгового устаткування для нафтогазового комплексу.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.