На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Автомобіль-самоскид КРАЗ С 18.1 (6х4)

ХК «АвтоКрАЗ» виготовив перспективний автомобіль-самоскид КРАЗ С 18.1 (6х4).

Це перша модель нового сімейства машин з пластиковим інтегральним капотом.  Головною особливістю цього автомобіля є 360-сильний 6-циліндровий рядний двигун рідинного охолоджування ЯМЗ-6511, відповідний нормам Євро 4. Він випускається за ліцензією фірми «Renault» і обладнаний системою рециркуляції відпрацьованих газів. З мотором агрегатується механічна 9-ступінчаста коробка передач 9js200ТА.

На самоскиді КРАЗ С18.1 вперше в історії Кременчуцького автомобільного заводу застосований пластиковий інтегральний капот. Нова панель приладів, рульовий механізм інтегрального типа і інші конструктивні нововведення практично повністю змінений дизайн інтер'єру кабіни. 

Випуск нового самоскида передбачений в різних модифікаціях і виконань з платформами самосвальнимі об'ємом 12 і 16 куб. м. Автомобіль КРАЗ С18.1 обладнаний посиленою балансирною підвіскою задніх мостів і безкамернимі шинами підвищеній вантажопідйомності.

Автомобіль перспективного покоління відрізняється від попередників підвищеною ефективністю в роботі, паливною економічністю, низьким рівнем шуму і вібрації.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.