На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Новий «Шляховик» КрАЗ з кабіною Renault

  

Холдингова Компанія «АвтоКрАЗ» виготовила першу партію комбінованих дорожніх машин КрАЗ С20.2r «Шляховик» (6х4) на базі самоскида п'ятого покоління автомобілів КрАЗ з компоновкою «кабіна над двигуном». Автомобіль оснащений навісним устаткуванням для зимового вмісту доріг хорватської фірми «RASCO» і кабіною французької фірми «Renault».

На «Шляховику» встановлений 6-циліндровий ярославський двигун ЯМЗ-6501.10 (Euro 3), потужністю 362 л.с., одиндискове зчеплення MFZ 430 і механічна дводіапазонна коробка передач 9js200ТА. Кабіна автомобіля – Renault Kerax - має високі ергономічні показники робочого місця водія: комфортабельне сидіння на пневмопідвісці, регульовану по куту і висоті рульову колонку, функціональну панель приладів, що забезпечує водієві комфорт і низьку стомлюваність під час роботи.

Комбінована дорожня машина КрАЗ С20.2r «Шляховик» з снігоприбиральним і антиожеледдю устаткуванням фірми «RASCO» призначена для розчищання від снігу автомагістралей і доріг населених пунктів, а також нанесення на дорожнє покриття реагентів антиожеледі, що перешкоджають обмерзанню доріг і створенню на них снігового накату.

Універсальність комбінованої дорожньої машини в тому, що після зняття устаткування вона може використовуватися як самоскид, або як база для поливомиєчного устаткування.

Новий кременчуцький «Шляховик» обладнаний роторним розкиданням SOLID легкої модульної конструкції з резервуарами: для твердих реагентів - об'ємом 10 куб.м, для рідкого реагенту - об'ємом 2880 л.

Легкий монтаж/демонтаж розкидання на кузов самосвальний автомобіля забезпечує система опорів Ro-ro.

Електронна система управління устаткуванням забезпечує його роботу в автоматичному режимі і здійснює якісний контроль параметрів роботи обладнання.

Снігоприбиральний відвал складається з секцій, його конструкція дозволяє долати перешкоди висотою до 6 см в «плаваючому» режимі без участі водія. Він оснащений допоміжними колесами, змінними сталевими ножами, бордюрними відбійниками і протисніговим захистом кабіни автомобіля. Системи нахилу і повороту відвала дозволяють робити очищення снігу лівої і правої сторін дороги під кутом 30° і 36°.

Розкидання реагентів антиожеледі — легкій модульній конструкції - має високоякісне антикорозійне покриття. Дно розкидання, випускне сопло і розподільна тарілка виготовлені з неіржавіючої сталі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.