На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Нові автомобілі-сортиментовози КрАЗ М19.2r і КрАЗ М16.1Х дебютували в Росії

                                                                                                                                                      

Холдингова Компанія «АвтоКрАЗ» взяла участь в 16-й Міжнародній виставці-ярмарку «Російський ліс», яка проходила у Вологді 7 - 9 грудня.

Відвідувачам виставки, а це в основному представники організацій лісової промисловості 28 регіонів Росії і 10 іноземних держав, «АвтоКрАЗ» представив дві свої останні новинки - автомобілі-сортиментовози КрАЗ М19.2r з кабіною Renault Kerax (6х4) – перший не повнопривідний автомобіль КрАЗ для лісового господарства, і КрАЗ М16.1Х (6х6) з інтегральним капотом. Сортиментовози оснащені сортиментовозним устаткуванням і маніпулятором фірми «Велмаш» (м. Харків). Автомобілі-сортиментовози призначені для транспортування, вантаження і розвантаження сортиментів лісу завдовжки 2, 4 і 6 метрів і роботи у складі автопоїзда з причепом-сортиментовозом по всіх видах доріг, а КрАЗ М16.1Х - ще й в умовах бездоріжжя.

Базою для сортиментовоза КрАЗ М16.1Х послужив автомобіль-шасі КрАЗ Н20.1Х, особливістю якого є новий ярославський 360-сильний 6-циліндровий рядний двигун ЯМЗ-6511, що відповідний екологічному класу Євро 4, випускається Ярославським моторним заводом за ліцензією фірми «Renault». Він обладнаний системою рециркуляції відпрацьованих газів, одиндисковим зчепленням MFZ 430 і механічною дводіапазонною коробкою передач 9js200ТА.

Цей автомобіль має новий дизайн екстер'єру і інтер'єру за рахунок використання  інтегрального пластикового капота, панорамного скла, бампера і панелі приладів.

Сортиментовоз КрАЗ М19.2r базується на автомобілі-шасі КрАЗ Н23.2r, оснащенному 6-циліндровим ярославським двигуном ЯМЗ-6501.10 (Euro 3), потужністю 362 л.с., одиндисковим зчеплення MFZ 430 і коробкою передач Zf16s151. Кабіна автомобіля – Renault Kerax - має високі ергономічні показники робочого місця водія: комфортабельне сидіння на пневмопідвісьці, регульовану по куту і висоті рульову колонку, функціональну панель приладів, що забезпечує водієві комфорт і низьку стомлюваність під час роботи.

Традиційно лісовозна техніка КрАЗ користується популярністю у лісників, особливо в Російській Федерації, які віддають перевагу кременчуцьким багатирям за високу прохідність, велику вантажопідйомність і міцність конструкції, що дозволяє витримувати значні навантаження, виняткову простоту технічного обслуговування, хорошу адаптація до суворих кліматичних умов.

За результатами виставки уряд Вологодської області нагородив ХК «АвтоКрАЗ» Дипломом.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.