На головну
Русский English

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Лісовозну техніку КрАЗ у фінансовий лізинг

27 травня 2010 року на базі лісогосподарських підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася виїзна колегія Державного комітету лісового господарства України. В рамках колегії на базі ДП «Соснівське лісове господарство» (Рівненська обл., смт. Соснівка) була організована виставка обладнання та техніки для підприємств лісового господарства.

ТОВ «КрАЗ Лізинг» спільно з ХК «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Велмаш-Україна» презентували керівникам Держкомлісгоспу та обласних управлінь лісовозну техніку на шасі КрАЗ.

Перший заступник директора ТОВ «КрАЗ Лізинг» Юрій Луців розказав учасникам колегії про спільну лізингову програму ТОВ «КрАЗ Лізинг», ХК «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Велмаш-Україна» з фінансового лізингу лісовозної техніки для підприємств лісового господарства.

Програма передбачає фінансовий лізинг лісовозної техніки на шасі КрАЗ строком від 12 до 36 місяців за цінами виробника, перший лізинговий платіж від 25% вартості предмету лізингу, середньорічне здорожчання предмету лізингу від 10% річних. При значних партіях лісовозної техніки виробник надає скидку до 10%.

Виставлена ХК «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Велмаш-Україна» лісовозна техніка (автолісовоз КрАЗ - 64372, сортиментовоз КрАЗ - 6233М6 з маніпулятором «Велмаш» та шасі КрАЗ-65053 з мультиліфтовою системою з гаковим захватом, призначеної для прискореного завантаження та розвантаження змінних платформ при перевезенні технологічної тріски а також презентована Ю. Луцівим програма фінансового лізингу зацікавила новопризначеного Голову Держкомлісгоспу України Шершуна Миколу Харитоновича та всіх присутніх.

П.Шершун доручив заступникам Голови спільно з керівництвом ТОВ «КрАЗ Лізинг» та підприємств партерів розробити умови співпраці з метою оновлення застарілої малоефективної лісовозної техніки, яка досі працює в лісго спах.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.