На головну
Русский English

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Лісівники України – вибирають КрАЗ

6 липня 2010 року у Холдинговій компанії «АвтоКрАЗ» (м. Кременчук) з ініціативи керівництва Деркомлісгоспу України, ТОВ «КрАЗ Лізинг» та ХК «АвтоКрАЗ» відбулася семінар-нарада в якій взяли участь керівники підприємств лісової галузі України спільно з керівництвом компанії ХК «АвтоКрАЗ», ТОВ «КрАЗ Лізинг», ПАБ «Банк «Фінанси та кредит», ТОВ «Велмаш Україна».

Семінар-нарада проходила за участю заступника Голови Державного комітету лісового господарства України Пристая О.Д.. В цьому семінарі також взяли участь 34 керівники лісгоспів із 14 областей України, керівники або заступники керівників цих обласних управлінь лісового господарства.

Мета заходу – познайомити керівників лісопромислових господарств України з лісовозною технікою вітчизняного виробництва - КрАЗ.

Так склалося історично, що автомобільний завод КрАЗ, який розміщений у м. Кременчук вже більше півстоліття виготовляє лісовозну техніку, але маркетингова політика колишньої держави будувалася таким чином, що вироблені в Україні лісовози направлялися в лісгоспи Росії (Підмосков’я, Тюмень, Архангельська та Вологодська області, Далекий схід та інші регіони), на експорт, а українські підприємства отримували лісовозну техніку на базі автомобілів Урал та ЗІЛ. Тому в Україні практично не знайомі з можливістями лісовозної техніки КрАЗ. Останніми роками ХК «АвтоКрАЗ» спільно зі своїми суміжниками ( ТОВ «Велмаш Україна» та ТОВ «КрАЗ Лізинг») веде спрямовану маркетингову політику з метою як найближче познайомити працівників лісової галузі з лісовозною технікою КрАЗ.

Відкрив семінар-нараду Генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ» п. Сазонов С.В., який привітав учасників, та передав слово заступникові Голови Держкомлісгоспу України п. Пристаю О.Д.

У своєму виступі п. Пристая О.Д. наголосив, що сьогодні виникла нагальна необхідність оновлення парку лісовозної техніки практично у всіх лісопромислових господарствах України. Керівництво Держкомлісгоспу України звернуло увагу на лісовози та сортиментовози КрАЗ, після ретельного аналізу економічної ефективності лісовозної техніки різних виробників. Такий аналіз показує, що при використанні лісовозів чи сортиментовозів КрАЗ питомі витрати на вивезений кубометр лісу більше ніж у 2 рази нижчий ніж у аналогів. Це пов’язано перш за все з тим, що лісовозна техніка КрАЗ може перевозити більше 40 м3 лісу за один раз, а це економія пального, резини тощо. Ці слова п. Пристая О.Д. підтвердив головний інженер ДП «Лебединський лісгосп» (Сумська область) Василевський В.Д., де вже більше року експлуатують сортиментовоз КрАЗ 6233М6 з причепом та маніпулятором «Велмаш». Він сказав, що вони в господарстві проводять щомісячний аналіз роботи цього сортиментовоз і порівнюють з показниками аналогічного сортиментовоза на шасі автомобіля «Урал» придбаного практично одночасно. Питомі витрати пильного при вивезені деревини на плече до 30 км. сотриментовозовом КрАЗ 6233М6 становлять 1,01 – 1,08 л/100 км., а сортиментовозом «Урал» - 2,7 – 2,9 л/100км. Аналогічні показники по всіх інших витратних матеріалах.

В своєму виступі п. Пристая О.Д. також наголосив, що сьогодні ТОВ «КрАЗ Лізинг» пропонує підприємствам галузі прогресивну схему лізингу лісовозної техніки КрАЗ, яка дозволяє лізингоодержувачу економити власні обігові кошти та надає суттєві переваги, зокрема:
* при придбанні у фінансовий лізинг лізингоодержувач зразу отримує податковий кредит в сумі 20% вартості предмету лізингу;
* отримуючи об’єкт в фінансовий лізинг, лізингоотримувач збільшує відповідну групу основних фондів і нараховує амортизацію, що зменшує податок на прибуток.

Враховуючи наведене вище доповідач закликав керівників обласних управлінь, підприємств галузі при формуванні плану закупівель орієнтуватися на вітчизняного виробника та фінансовий лізинг, як новітній, економічно-вигідний фінансовий інструмент придбання нової техніки.

На форумі виступив директор ТОВ «КрАЗ Лізинг» п. Чорний В.М.. Він ознайомив учасників з умовами фінансового лізингу лісовозної техніки КрАЗ, які базуються на розробленій спільно з ХК «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Банк «Фінанси та кредит» програмі «КрАЗ в лізинг». Ці умови передбачають:
* Перший платіж – від 20 % вартості предмету лізингу;
* Строк лізингу – від 12 до 36 місяців;
* Середньорічне подорожчання – від 12 % на рік;
* Щомісячний лізинговий платіж – ануїтетний, можливі інші умови;
* Предмет лізингу за цінами виробника.

Лізинговий платіж включає:
* Відшкодування вартості предмету лізингу;
* Відшкодування витрат ТОВ «КрАЗ Лізинг» на погашення відсотків за залучені кошти;
* Відшкодування витрат ТОВ «КрАЗ Лізинг» на страхування предмету лізингу (для ТЗ – повне КАСКО);
* Відшкодування витрат ТОВ «КрАЗ Лізинг» на сплату податку з власників ТЗ;
* Послуги нотаріуса, тощо.

Отже, лізингоодержувачу пропонується не просто чистий транспортний засіб, але і ряд послуг, які повинен був би виконувати лізингоодержувач.

п. Чорний В.М. наголосив, що крім названих вище, лізингоодержувач отримує ще ряд суттєвих переваг, а саме:
* лізингова компанія за рахунок чергових лізингових платежів сплачує податок з власників транспортних засобів, страхує за програмою повне КАСКО предмет лізингу тощо, тобто лісгосп (лізингоодержувач) практично отримує рострочку на страхування, сплату податків тощо, які підприємство повинно сплачувати одноразово на початку періоду чи у визначений законодавством термін;
* на відміну від кредиту, відсотки відносяться на валові витрати, а не сплачуються з прибутку, з них не сплачується ПДВ;
* лізингоодержувач не залучає додатковий позиковий капітал і в балансі підприємства - лізингоодержувача підтримується оптимальне співвідношення власного і позикового капіталів; * за всі “ризики власності”, включаючи стягнення третіх осіб, до закінчення лізингової угоди відповідає лізингодавець;
* лізингоодержувач не займається реєстрацією, страхуванням транспортних засобів, а лише добросовісно, продуктивно експлуатує його.

Крім того з першого липня ц.р. ТОВ «КрАЗ Лізинг» для всіх своїх клієнтів на всі транспортні засоби своїм коштом встановлює додаткове обладнання, а саме:
* засоби SKS (Smart keeper system) – системи моніторингу транспорту, контролю палива, управління автопарком;
* Каталізатора палива (КТ).

Система SKS дозволить керівництву лізингоодержувача в режимі реального часу отримувати інформацію про місце перебування транспортного засобу, завантаження, витрату пального, отримувати реальну інформацію та проводити аналізи багатьох важливих показників роботи транспортного засобу.

Каталізатор палива (КТ) дає змогу проводити підготовку пального перед вприскуванням його у циліндри двигуна, що дає суттєву економію пального (до 20%), збільшує потужність двигуна ( до 10%), збільшує ресурс його роботи, зменшує викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Ці дві опції лізингоодержувач отримує від ТОВ «КрАЗ Лізинг» у подарунок.

Також п. Чорний В.М. наголосив, що в залежності від партії сукупно замовленої партії лісовозної техніки ТОВ «КрАЗ Лізинг» та ХК «АвтоКрАЗ» на клопотання керівництва Держкомлісгоспу України готові надати скидку до 20 %.

 

Перед учасниками семінар-наради виступив також заступник Генерального директора – технічний директор ХК «АвтоКрАЗ» Дунь С.В., який розповів про технічні переваги лісовозної техніки КрАЗ, поділився досвідом роботи її у важких природних умовах: в північних районах Росії, Нігерії, де особисто бачив роботу лісовозів та сортиментовозів КрАЗ. Також розказав про перші відгуки з лісгоспів України, які вже придбали цю техніку.

 

Директор ТОВ «Велмаш-Україна» (м. Харків) п. Ляшенко Д.Є., який вже більше 7 років є партером ХК «АвтоКрАЗ» із розробки та встановлення додаткового обладнання (маніпулятори), виробництва причепів до сортиментовозів та причепів-розпусків, розповів про свою продукцію, наглядно продемонстрував її переваги в роботі на техніці КрАЗ.

Про програми «КрАЗ в лізинг» та «КрАЗ в кредит» учасникам наради розповів директор департаменту по роботі з корпоративними клієнтами ПАТ «Банк «Фінанси і кредит» п. Спичак Д.М.

Генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ» п. Сазонов С.В. провів для учасників наради екскурсію автомобільним заводом, показав роботу основних його цехів, в тому числі складального виробництва, познайомив з навчальним центром на базі якого запропонував всім лісгоспам, які придбають техніку КрАЗ навчити не тільки водіїв, операторів маніпулятора, але й ремонтників.

Після екскурсі по заводу, учасники семінар-наради відвідали випробувальний полігон ХК «АвтоКрАЗ». На полігоні вони мали змогу познайомитися як з раритетними автомобілями КрАЗ, так і з сучасними, зокрема з лісовозним тягачем КрАЗ 64372, сортиментовозом КрАЗ 6233М6 з маніпулятором «Велмаш», самоскидами, автомобілем-фургоном для перевезення людей АСВ-02-БС, автомобілем-кухнею та іншими, які пройшли парадом перед учасниками та були виставлені для огляду.

Учасникам був продемонстрований новий автомобіль КрАЗ С20.0, безкапотної конструкції, який сьогодні проходить випробовування і найближчим часом буде поставлений на виробництво.

Також учасникам були продемонстровані можливості повнопривідних автомобілів КрАЗ 6322 та КрАЗ 5233ВЕ з колісною формулою 6х6 та 4х4. Вони долали перешкоди висотою до 1,4 метра, різноманітні нахили, брід глибиною 1,4 м., пісочну смугу, піднімалися передом і заднім ходом на гірку нахилом 60% (31о) тощо. Наприкінці заступник Голови Держкомлісгоспу України п. Пристая О.Д. та Генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ» спільно провели тест-драйв автомобіля КрАЗ 6322, який є базовим для лісовозної техніки, на полігоні.

Всі гості були приємно вражені можливостями автомобілів КрАЗ.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.