На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Автомобіль КрАЗ САРМ-В

 

КрАЗ САРМ-В призначений для оперативної доставки бойового розрахунку, спеціального обладнання до місця виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, пошуку постраждалих і надання невідкладної медичної допомоги, ліквідації локального вогню, ведення радіаційної та хімічної розвідки, зв'язку та оповіщення в ході     ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф та стихійного лиха. 

САРМ-В має семимісний чотиридверну кабіну, секційний відсік для зберігання і транспортування спеціального устаткування, що закривається гофрованими шторками, укомплектований повним набором - близько 300 найменувань - сучасного обладнання та інструменту, виробництва відомих вітчизняних і зарубіжних компаній, для всіх видів аварійно-рятувальних робіт.

 Рульовий механізм - механічний, з гідравлічним підсилювачем.

Гальмівна система - пневматичного типа.

Передня і задня підвіски -залежні, на двох подовжніх напівеліптичних ресорах, передня з двома гідравлічними амортизаторами, задня -балансирного типа.

Робочі гальма - гальмівні механізми барабанного типа, з внутрішніми колодками.

Гальма стояночні - трансмісійне гальмо барабанного типа на вихідному валу роздавальної коробки; привід механічний.

Допоміжні гальма - дросельного типа, привід пневматичний, встановлений в системі випуску газів.

Кліматичного виконання: помірне і тропічне, температура навколишнього повітря від -45°С до +50°С. На вимогу замовника автомобіль КРАЗ може комплектуватися: передпусковим підігрівачем (Вебасто або ТЕПЛОСТАР 14.ТС10); додатковим отопітелем кабіни ПЛАНАР-4Д-24, фарою-прожектором; заднім і бічними захисними пристроями; буксирним пристроєм типа "Rockinger".

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.