На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Нове сімейство автомобілів КрАЗ на виставці ТIR 2011

            З 27 по 30 вересня 2011 року у Виставкому центрі на Лівобережній проходив 7 Міжнародний автосалон вантажних та комерційних автомобілів Trucks International Review/TIR 2011.

            Холдингова компанія «АвтоКрАЗ» представила відвідувачам виставки новинки модельного ряду КрАЗ-2011: самоскид КрАЗ С 18.1 (6х4) вантажопідйомністю 18 т з капотом нового дизайну і комунальний автомобіль КрАЗ К16.2 (6х4) вантажопідйомністю 16 тонн, обладнаний гідроманіпулятором. Головною особливістю автомобіля КрАЗ С18.1 є 360-сильний 6-циліндровий рядний двигун ЯМЗ-6511 (Євро 4) - новий силовий агрегат, що випускається Ярославським моторним заводом за ліцензією фірми «Renault». Він обладнаний системою рециркуляції відпрацьованих газів, однодисковим зчепленням MFZ 430 і механічної двухдіапазонною коробкою передач 9JS200ТА. Вперше в історії Кременчуцького автомобільного заводу на самоскиді КрАЗ С18.1 застосований інтегральний пластиковий капот. Змінився і дизайн інтер'єру кабіни, завдяки новій панелі приладів, рульовому механізму інтегрального типу і ряду інших конструктивних нововведень.
               Друга новинка - автомобіль-сміттєвоз КрАЗ К16.2 з гідроманіпулятором, призначений для механізованого завантаження, транспортування і вивантаження побутового сміття, великогабаритних будівельних і промислових відходів в змінних контейнерах. Цей комунальний автомобіль створений в партнерстві з компанією «Велмаш-України» (м. Харків). Сміттєвозне обладнання базується на трьохвісних безкапотних шасі КрАЗ Н23.2, оснащеному новим 6-циліндровим рядним ярославським двигуном ЯМЗ-6501.10 (Євро-3), потужністю 362 к. с, і 9-ступінчастою механічною коробкою передач 9JS200TA.
Безкапотна компоновка автомобіля забезпечує високу маневреність, можливість проїзду і розвороту в обмежених міських умовах.

В рамках виставки було проведено круглий стіл в якому взяли участь заступник генерального директора – технічний директор ХК «АвтоКрАЗ» С. Дунь, директор торгового дому ХК «АвтоКрАЗ» М. Ляпун та перший заступник директора ТОВ «КрАЗ Лізинг» Ю. Луців.

Директор Торгового дому ХК «АвтоКрАЗ» Микола Ляпун повідомив, що Холдингова компанія «АвтоКрАЗ» виходить з кризи.  До кінця року підприємство розраховує навіть на невеликий прибуток. За підсумками 8 місяців роботи в 2011 році на головному конвеєрі було зібрано 667 автомобілів. Цей результат в 1,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року. Станом на 1 вересня ХК «АвтоКрАЗ» реалізувала 741 автомобіль, що в 1,3 рази більше, ніж торік. Більше 70% цієї техніки продано на експорт, однак досягти запланованих показників все ж не вдалося.

Технічний директор, заступник генерального директора ХК «АвтоКрАЗ» Сергій Дунь, повідомив, що зараз підприємством взято курс на більш широке використання техніки в Україні. Зокрема, в комунальному господарстві. Для цього ХК випустила представлені на TIR'2011 капотний самоскид КрАЗ С18.1 з колісною формулою 6х4 вантажопідйомністю 18 тонн і автомобіль-сміттєвоз КрАЗ К16.2 вантажопідйомністю 16 тонн.
Спеціально для комунальних служб було створено два нових автомобілі з компонуванням "кабіна над двигуном» (щоб зменшити радіус розвороту). Це вакуумна підмітально-прибиральна машина КрАЗ Н12.2 (4х2) та автомобіль-сміттєвоз КрАЗ 16.2 (6х4). Також на замовлення «Укравтодору» була виготовлена ​​комбінована дорожня машина з снігоприбиральним обладнанням хорватської фірми Rasco. Ще один перспективний для  ХК «АвтоКрАЗ» напрям - аграрний сектор. Для нього розроблені три види зерновозів.
Зараз перша дослідно-промислова партія машин для комунальних служб проходить випробування в Кременчуці і інших містах України. У середині жовтня «АвтоКрАЗ» планує презентувати свою комунальну продукцію адміністрації Києва.

Перший заступник директора ТОВ «КрАЗ Лізинг» Ю. Луців повідомив, що в рамках програми орієнтації холдингу на ринок України спільно з ХК «АвтоКрАЗ» розроблена програма «КрАЗ в лізинг», яка передбачає фінансовий та оперативний лізинг автомобілів та спецтехніки КрАЗ для кожного сегменту ринку (комунальні підприємства, будівельна галузь, сільгоспвиробники та інші) на доступних умовах строком до 60 місяців. При цьому середньорічне здороження становить від 8 %. У фінансовий лізинг автомобілі та спецтехніка будуть передаватимуться з початковим (першим) лізинговим платежем від 20%. При виборі умов лізингу «КрАЗ Лізинг» підходить до кожного клієнта індивідуально, виходячи з аналізу його фінансового стану, можливості додаткового забезпечення, величини першого внеску тощо. Ю. Луців звернув увагу присутніх на те, що лізинг є досить ефективним та прогресивним фінансовим інструментом для оновлення парку засобів виробництва, придбання нових, в даному випадку автомобілів та спецтехніки. Лізинг має ряд значних переваг перед кредитом чи орендою, сьогодні в розвинених країнах на умовах лізингу працює більше 80% основних фондів.  

Холдингова компанія «АвтоКрАЗ» за підсумками виставки була нагороджена призом за створення нової моделі капотного самоскида КрАЗ С18.1.

На фото з ліва на право: Ю. Луців – перший заступник директора ТОВ «КрАЗ Лізинг»; С. Дунь – заступник генерального директора – технічний директор ХК «АвтоКрАЗ»; М. Ляпун – директор торгового дому ХК «АвтоКрАЗ».


 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.