На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

КрАЗ Н12.0

Нове шасі має компоновку «кабіна над двигуном», кабіна -  каркасно-панельного типа аналогічна КРАЗ З 20.0. На відміну від капотной кабіни підвіска не жорстка, пружинна з чотирма гідравлічними амортизаторами, що різко знижує вібронагруженность робочого місця водія і пасажира. Шасі КРАЗ Н12.0 оснащене новим шестициліндровим двигуном ЯМЗ-536 (Euro 4) потужністю 312 л.с. і моментом, що крутить, 1230 Нм, обладнаним системою рециркуляції вихлопних газів і глушником відпрацьованих газів з вбудованим каталізатором, одиндисковим зчепленням  MFZ 430 і коробкою передач  9js150ТА.

Конструкція двигуна дозволяє без істотних витрат досягти показників Євро-5. Задня підвіска шасі КРАЗ Н12.0, на відміну від серійних моделей, має нову  конструкцію балансирної підвіски задніх коліс, серійну передню вісь, аналогічну полнопріводному КРАЗ-5233ВЕ, рульовий механізм інтегрального типа  і цілий  ряд інших конструктивних змін, що раніше не застосовувалися на автомобілях КРАЗ.

Комфортабельна кабіна має сучасну панель приладів, обладнана системою клімат контролю, розрахована під установку різних двигунів, включаючи v-подібні,  адаптована під установку рульового управління справа, а також має регульовану рульову колонку по куту і висоті. На шасі КРАЗ Н12.0 буде встановлене навісне устаткування для збору сміття із заднім завантаженням контейнерів (євроконтейнерів об'ємом 120-1100 л) об'ємом бункера 17 куб.м.

Проведені фахівцями Торгового дому ХК «АвтоКрАЗ»  маркетингові дослідження говорять про те, що попит на внутрішньому ринку на комунальну техніку чималий. На це шасі можна буде встановити більше 16 спеціальних надбудов для використання машини в міському циклі. До того ж шасі КРАЗ Н12.0 із спецнадбудовами може з успіхом використовуватися в аграрному секторі, як автомобіль, що має невелику вантажопідйомність, наприклад, для перевезення молока, палива, добрив і ін.

Технічні характеристики PDF

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.