На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

КрАЗ Н12.0 – автомобіль-шасі нового перспективного покоління автомобілів КРАЗ

Услід за базовим автомобілем п'ятого сімейства - самоскидом КрАЗ С20.0 (6х4) - створено двовісне автомобільне шасі КрАЗ Н12.0 колісної формули 4х2. Шасі має компоновку «кабіна над двигуном», кабіна - каркасно-панельного типа аналогічна КРАЗ З 20.0.

На відміну від капотної кабіни, підвіска не жорстка, пружинна з чотирма гідравлічними амортизаторами, що різко знижує вібронагруженность робочого місця водія і пасажира.

Шасі КрАЗ Н12.0 оснащене новим шестициліндровим двигуном ЯМЗ-536 (Euro 4) потужністю 312 л.с. і моментом 1230Нм, обладнаним системою рециркуляції вихлопних газів і глушником відпрацьованих газів з вбудованим каталізатором, одиндисковим зчепленням MFZ 430 і коробкою передач 9js150ТА, що крутить. Конструкція двигуна дозволяє без істотних витрат досягти показників Євро-5.

Шасі КрАЗ Н12.0, на відміну від серійних моделей, має нові передню і задню підвіски, рульовий механізм інтегрального типа і цілий ряд інших конструктивних змін, що раніше не застосовувалися на автомобілях КрАЗ. Комфортабельна кабіна має сучасну панель приладів, обладнана системою клімат контролю, розрахована під установку різних двигунів, включаючи v-образні, адаптована під установку рульового управління справа, а також має регульовану рульову колонку по куту і висоті.

На шасі КрАЗ Н12.0 буде встановлене навісне устаткування для збору сміття із заднім завантаженням контейнерів (євроконтейнерів об'ємом 120-1100 л) об'ємом бункера 17 куб.м.

На це шасі можна буде встановити більше 16 спеціальних надбудов для використання машини в міському циклі. До того ж шасі КрАЗ Н12.0 із спецнадбудовами може з успіхом використовуватися в аграрному секторі, як автомобіль, що має невелику вантажопідйомність, наприклад, для перевезення молока, палива, добрив і ін. Раніше спеціальні установки вмонтовувалися, в основному, на шасі білоруського і російського виробництва.

 Технічні характеристики PDF

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.