На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Автомобілі-сміттєвози КрАЗ демонструвалися в Чернівцях


22 жовтня поточного року Холдингова Компанія «АвтоКрАЗ», на відкритті першої черги  сміттєсортирувального заводу в передмісті Чернівців, презентувала автомобілі-сміттєвози КРАЗ К12.2 і КРАЗ К16.2 – нові вітчизняні комунальні машини, створені кременчуцькими автомобілебудівниками.

Сміттєвоз КРАЗ Н12.2 із заднім завантаженням призначений для механічного завантаження твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування і механічного вивантаження в місцях утилізації.   Спецобладнання  «Влив Медіум» змонтовано на базі автомобільного шасі КРАЗ Н12.2 (4х2), оснащеного новим рядним шестициліндровим двигуном ЯМЗ-536 (Euro 4) потужністю 312 л.с. і моментом, що крутить, 1230 Нм, обладнаним системою рециркуляції вихлопних газів і глушником відпрацьованих газів з вбудованим каталізатором, однодисковим зчепленням  MFZ 430 і коробкою передач  9JS150ТА. Спеціальне устаткування «Влив Медіум»  має 17 кубовий бункер підвищеної жорсткості, виштовхувану плиту, підіймальну задню частину, ліфтер, гідросистему з комп'ютерним управлінням і електроустаткування.

Контейнерний автомобіль-сміттєвоз КРАЗ К16.2,  вантажопідйомністю 16 тонн, призначений для механізованого завантаження, транспортування і вивантаження побутового сміття, великогабаритних будівельних і промислових відходів в змінних контейнерах. Сміттєвозне устаткування компанії «Велмаш Україна» базується на шасі КРАЗ Н23.2 (6х4), оснащеному новим шестициліндровим рядним ярославським двигуном ЯМЗ-6501.10 (Євро-3), потужністю 362 л.с., і 9-ступінчастою механічною коробкою передач 9js200ta.  Мультіліфтовоє устаткування МПР-2, встановлене на шасі, включає знімний контейнер, об'ємом 30 м3, і кран-гідроманіпулятор КМУ 90-01 із захватом грейфера, об'ємом 0,35 м3.

Головні переваги сміттєвозу в його багатофункціональності і високій продуктивності: декілька контейнерів, розставлених в різних  кварталах міста, дозволяють нагромаджувати різні відходи, зберігати їх і швидко розвантажувати, із застосуванням крану-гідроманіпулятора, здійснювати завантаження змінного контейнера в місцях зосередження великої маси сміття і різних відходів.

Безкапотна компоновка автомобілів-сміттєвозів КрАЗ забезпечує високу маневреність, можливість проїзду і розвороту в обмежених умовах міських кварталів. Нову вітчизняну  комунальну техніку з особливою увагою і непідробленим інтересом оглянули керівництво обласної і міської адміністрацій Чернівців, фахівці обласного управління ЖКХ, представники адміністрації Хмельницької, Тернопільської і Вінницької областей, а також представники ЗМІ. Всі вони дали високу оцінку представленим вітчизняним автомобілям. Зокрема, губернатор області Михайло Папієв, уважно оглянувши комунальні машини і ознайомившись з їх технічними можливостями, відзначив: « Радий за вітчизняного виробника, поздоровляю «АвтоКрАЗ»  з новими машинами і новими перспективами на українському ринку комунальної техніки. Машини - хороші, головне, що вони повністю відповідають нашій  технології збору і переробки сміття. Під програму сміттєсортирувального заводу нам необхідно близько 10 таких машин. Окрім цього є потреба в  автомобілях-пилососах для прибирання міста – знаємо, що КрАЗ створив вакуумний підмітально-прибиральний автомобіль, машина вийшла вдалою і ефективною». Мерія Чернівців, у свою чергу,  з схваленням відзначила взаємовигідні умови придбання нової комунальної техніки в лізинг,  запропоновані Холдинговою Компанією «АвтоКрАЗ».

Довідка: 

Сміттєсортирувальний завод в Чернівцях - третій в Україні по переробці побутових відходів, який сортуватиме і перероблятиме до 120 тис. тонн сміття в рік.

ТОВ "КрАЗ Лізинг" пропонує такі автомобілі у фінансовий лізинг на таких умовах:

Предмет лізингу за ціною виробника,

перший лізинговий платіж - від 20 % від вартості предмету лізингу,

строк лізингу від 13 до 60 місяців;

середньорічне здорожання - від 6 % в рік (залежить від строку лізингу та першого лізингового платежу)

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.