На головну

Логін:
Пароль:
Забули_пароль? Реєстрація
ТОВ "КрАЗ Лізинг"
Кошик
Пусто

Деякі функції програмного комплексу «Autokeeper»:

* 1. Визначати місце розташування об'єкту на детальній безкоштовній карті сервісу Google maps. На даний момент програмний комплекс Autokeeper дозволяє в режимі реального часу визначити місце розташування об'єкту на карті з визначенням точної адреси, що дозволяє оперативно здійснювати контроль транспорту.
* 2. Визначати швидкість об'єкту в режимі реального часу. Програмний комплекс Autokeeper дозволяє в режимі реального часу видалено взнавати точну швидкість транспортного засобу для контролю безпеки.
* 3. Визначати рівень палива в баку шляхом прочитування з штатного датчика рівня палива. Засоби програмного комплексу Autokeeper дозволяють визначити об'єм палива в баку за допомогою зняття свідчень з штатного датчика палива у будь-який момент часу.
* 4. Визначати рівень палива в баку за допомогою установки в транспортний засіб підключення до устаткування Autokeeper зовнішнього датчика рівня палива. Зовнішній датчик рівня палива встановлюється в бак лише після згоди клієнта. Установка зовнішнього датчика вимагає свердління отвору в баку транспортного засобу.
* 5. Знімати показники датчика температури в рефрижераторах. Видалений контроль дотримання температурного режиму у відсіках рефрижератора.

 
Останні новини:
Про лізинг
Лізинг – це сучасний ефективний спосіб фінансування транспортних засобів. Суть його полягає у довгостроковій оренді автомобіля із правом викупу в кінці строку лізингу.